DÜĞÜN DAVETİ - BURHAN YERLİKAYA Değerli Üyemiz Burhan YERLİKAYA'nın oğlu Yücel'in düğün davetiyesini bilgileri...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - AYŞE GÜNDÜZ , HACER DANIŞMAN Değerli Üyemiz Nazmi GÜNDÜZ ile Orhan GÜNDÜZ, Nazile  ÖZKAN ve ...           • KURBAN BAYRAMI Değerli Üyelerimiz: Kurban Bayramının size, ailenize, Ülkemize be bütün İslam ...           • DÜĞÜN DAVETİ - FİKRET ÖZCAN Değerli Üyemiz Fikret ÖZCAN'ın kızı Özge'nin düğün davetiyesini bilgileri...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - ŞERAFETTİN KOCA Değerli Üyelerimiz Murat, Bahattin, Mustafa ve Merhum Cemalettin KOCA'nın babası , Merhum Has...           • 2017 TAKVİMİ Değerli Üyelerimiz ; Web sayfamıza  " 2017 TAKVİMİ " çalışma sayfası ilave edilmi...           • DÜĞÜN DAVETİ - AYHAN KARAKABAK Yönetim Kurulu Üyemiz Ayhan KARAKABAK'IN  oğlu Emre'nin düğün davetiyesin...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - NAZMİYE ACAR Değerli Üyelerimizden  Kadir ACAR'ın eşi, Şadi KOCA'nın ablası Necmi, Nevzat, Sami , Nah...           • SÜNNET MERASİMİ DAVETİ - MUSTAFA ACAR Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa ACAR'ın torunu EGE'nin sünnet merasimi ile ilgili dav...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ 15 Temmuz 2016 gecesi; Demokrasi, vatanımızın  bölünmez bütünlüğ&uum...           
Hava Durumu

Kim Nerede

Telefon Rehberi

Boluspor

 

Fotoğraf Galerisi
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Haber Arşiv
     
İstatistikler
Toplam: 98327
Aktif: 1
Bugün: 50
Dün: 167
Zaman

2017 TAKVİMİ

Değerli Üyelerimiz ; Web sayfamıza  " 2017 TAKVİMİ " çalışma sayfası ilave edilmiştir. Bunu ilave etmemizdeki amacımız; siz değerli üyelerimizin düğün , sünnet , mevlid nişan ve buna benzer etkinliklerinizden diğer üyelerimizin daha önceden haberdar olarak bu tür günlerin çakışmasını bir nebze olsun önlemek içindir. 

Bunu sağlayabilmek için tarihini daha önceden belirlediğiniz etkinliklerinizi  bana bildirmenizdir. Bildirilen etkinlikler 2017 TAKVİMİ çalışma sayfasında güncenlerek sizlerin bilgilerinine sunulacaktır. 

Sizlerden ricam bu konuya gereken hassasiyeti göstererek aynı güne gelebilecek etkinliklerin mecburiyet dışında önüne geçmektir.

Göstereceğiniz hassasiyet için hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Abdullah KOCA

Kuzemder Yönetim Kurulu Başkanı 

Haber tarihi: 01 / 08 / 2017
Haber Okunma: 248
Haber Yorumları: 0
Önceki: VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - ŞERAFETTİN KOCA
Sonraki: DÜĞÜN DAVETİ - AYHAN KARAKABAK
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre

Orada bir köy var, uzakta, o köy bizim köyümüzdür. Gezmesek de, tozmasak da,    


 O KÖY BİZİM KÖYÜMÜZDÜR. ( Ahmet Kutsi TECER )

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal