DÜĞÜN DAVETİ - BURHAN YERLİKAYA Değerli Üyemiz Burhan YERLİKAYA'nın oğlu Yücel'in düğün davetiyesini bilgileri...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - AYŞE GÜNDÜZ , HACER DANIŞMAN Değerli Üyemiz Nazmi GÜNDÜZ ile Orhan GÜNDÜZ, Nazile  ÖZKAN ve ...           • KURBAN BAYRAMI Değerli Üyelerimiz: Kurban Bayramının size, ailenize, Ülkemize be bütün İslam ...           • DÜĞÜN DAVETİ - FİKRET ÖZCAN Değerli Üyemiz Fikret ÖZCAN'ın kızı Özge'nin düğün davetiyesini bilgileri...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - ŞERAFETTİN KOCA Değerli Üyelerimiz Murat, Bahattin, Mustafa ve Merhum Cemalettin KOCA'nın babası , Merhum Has...           • 2017 TAKVİMİ Değerli Üyelerimiz ; Web sayfamıza  " 2017 TAKVİMİ " çalışma sayfası ilave edilmi...           • DÜĞÜN DAVETİ - AYHAN KARAKABAK Yönetim Kurulu Üyemiz Ayhan KARAKABAK'IN  oğlu Emre'nin düğün davetiyesin...           • VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - NAZMİYE ACAR Değerli Üyelerimizden  Kadir ACAR'ın eşi, Şadi KOCA'nın ablası Necmi, Nevzat, Sami , Nah...           • SÜNNET MERASİMİ DAVETİ - MUSTAFA ACAR Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa ACAR'ın torunu EGE'nin sünnet merasimi ile ilgili dav...           • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ 15 Temmuz 2016 gecesi; Demokrasi, vatanımızın  bölünmez bütünlüğ&uum...           
Hava Durumu

Kim Nerede

Telefon Rehberi

Boluspor

 

Fotoğraf Galerisi
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Haber Arşiv
     
İstatistikler
Toplam: 98327
Aktif: 1
Bugün: 50
Dün: 167
Zaman

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI - FAHRETTİN KOCA

Değerli Üyemiz Sedat Koca ile Sinan ve Vedat Koca'nın Babası, Zeliha Karakabak, Sadettin Koca, Ayşe Türkmen'in abisi Selahattin ve Şerafettin Koca'nın yeğeni Abdullah, Bahattin, Murat ve Mustafa Koca'nın abisi Fahrettin KOCA hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Bolu Kültür camisinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası köyümüz mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenleribe başsağlğı dileriz.

Kuzemder Yönetim Kurulu


 

 

 

Haber tarihi: 24 / 04 / 2017
Haber Okunma: 724
Haber Yorumları: 1
Önceki: DÜĞÜN DAVETİ - RAŞİT KARAKABAK
Sonraki: MİRAÇ KANDİLİ
Bu içeriğe yapılan yorumlar (1 Yorum)


1 - NECDET KOCA 24/04/2017

Değerli Büyüğümüz Fahrettin Abimizin vefat etmesinin derin üzüntüsü içindeyim. Allah rahmet eylesin. Koca ailesinin başısağlosun Allah sabırlar versin.
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre

Orada bir köy var, uzakta, o köy bizim köyümüzdür. Gezmesek de, tozmasak da,    


 O KÖY BİZİM KÖYÜMÜZDÜR. ( Ahmet Kutsi TECER )

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal